Saptamana | Ziua | Interval | Disciplina | Tip | Cadru didactic | Alte informatii | Orar |
1 | Sâmbătă(2.Mar) | 0800 - 1200 | Pedagogia inv. primar si presc. | sem | conf. dr. Jeder Dana | | PIPP-Conv. anul 2 |
1 | Sâmbătă(2.Mar) | 1200 - 1600 | Educație timpurie | sem | as. dr. Ionescu-Corbu Alina | | PIPP-Conv. anul 2 |
1 | Sâmbătă(2.Mar) | 1600 - 2000 | Educatie plastica si didactica educatiei plastice | sem | lect. dr. Hrisca Oana-Ruxandra | | PIPP-Conv. anul 2 |
1 | Duminică(3.Mar) | 0800 - 1200 | Pedagogia inv. primar si presc. | sem | conf. dr. Jeder Dana | | PIPP-Conv. anul 2 |
1 | Duminică(3.Mar) | 1200 - 1600 | Educație timpurie | sem | as. dr. Ionescu-Corbu Alina | | PIPP-Conv. anul 2 |
1 | Duminică(3.Mar) | 1600 - 2000 | Educatie plastica si didactica educatiei plastice | sem | lect. dr. Hrisca Oana-Ruxandra | | PIPP-Conv. anul 2 |
2 | Vineri(8.Mar) | 1400 - 2000 | Istoria si didactica predării istoriei | curs | conf. dr. Sabol Harieta | | PIPP-Conv. anul 2 |
2 | Sâmbătă(9.Mar) | 0800 - 1200 | Istoria si didactica predării istoriei | curs | conf. dr. Sabol Harieta | | PIPP-Conv. anul 2 |
2 | Sâmbătă(9.Mar) | 0800 - 1200 | Istoria si didactica predării istoriei | curs | conf. dr. Sabol Harieta | | PIPP-Conv. anul 2 |
2 | Sâmbătă(9.Mar) | 1200 - 1600 | Pedagogia inv. primar si presc. | curs | conf. dr. Jeder Dana | | PIPP-Conv. anul 2 |
2 | Sâmbătă(9.Mar) | 1200 - 1600 | Pedagogia inv. primar si presc. | curs | conf. dr. Jeder Dana | | PIPP-Conv. anul 2 |
2 | Sâmbătă(9.Mar) | 1600 - 2000 | Educatie plastica si didactica educatiei plastice | curs | lect. dr. Hrisca Oana-Ruxandra | | PIPP-Conv. anul 2 |
2 | Sâmbătă(9.Mar) | 1600 - 2000 | Educatie plastica si didactica educatiei plastice | curs | lect. dr. Hrisca Oana-Ruxandra | | PIPP-Conv. anul 2 |
3 | Sâmbătă(16.Mar) | 0800 - 1200 | Istoria si didactica predării istoriei | sem | conf. dr. Sabol Harieta | | PIPP-Conv. anul 2 |
3 | Sâmbătă(16.Mar) | 1200 - 1600 | Educație timpurie | sem | as. dr. Ionescu-Corbu Alina | | PIPP-Conv. anul 2 |
3 | Sâmbătă(16.Mar) | 1600 - 2000 | Educatie plastica si didactica educatiei plastice | sem | lect. dr. Hrisca Oana-Ruxandra | | PIPP-Conv. anul 2 |
3 | Duminică(17.Mar) | 0800 - 1200 | Consiliere psihopedagogica | sem | dr. Andrei Angela | | PIPP-Conv. anul 2 |
4 | Sâmbătă(23.Mar) | 0800 - 1200 | Consiliere psihopedagogica | curs | dr. Andrei Angela | | PIPP-Conv. anul 2 |
4 | Sâmbătă(23.Mar) | 0800 - 1200 | Consiliere psihopedagogica | curs | dr. Andrei Angela | | PIPP-Conv. anul 2 |
4 | Sâmbătă(23.Mar) | 0800 - 1200 | Consiliere psihopedagogica | curs | dr. Andrei Angela | | PIPP-Conv. anul 2 |
4 | Sâmbătă(23.Mar) | 1200 - 1600 | Integrare și incluziune la vârstele mici | curs | conf. dr. Schipor Maria-Doina | | PIPP-Conv. anul 2 |
4 | Sâmbătă(23.Mar) | 1200 - 1600 | Integrare și incluziune la vârstele mici | curs | conf. dr. Schipor Maria-Doina | | PIPP-Conv. anul 2 |
4 | Sâmbătă(23.Mar) | 1200 - 1600 | Integrare și incluziune la vârstele mici | curs | conf. dr. Schipor Maria-Doina | | PIPP-Conv. anul 2 |
4 | Sâmbătă(23.Mar) | 1600 - 2000 | Didactica educației fizice și psihomotorii (înv. preșcolar și primar) | curs | conf. dr. Grosu Bogdan | | PIPP-Conv. anul 2 |
4 | Sâmbătă(23.Mar) | 1600 - 2000 | Didactica educației fizice și psihomotorii (înv. preșcolar și primar) | curs | conf. dr. Grosu Bogdan | | PIPP-Conv. anul 2 |
4 | Sâmbătă(23.Mar) | 1600 - 2000 | Didactica educației fizice și psihomotorii (înv. preșcolar și primar) | curs | conf. dr. Grosu Bogdan | | PIPP-Conv. anul 2 |
4 | Duminică(24.Mar) | 0800 - 1200 | Istoria si didactica predării istoriei | curs | conf. dr. Sabol Harieta | | PIPP-Conv. anul 2 |
4 | Duminică(24.Mar) | 0800 - 1200 | Istoria si didactica predării istoriei | curs | conf. dr. Sabol Harieta | | PIPP-Conv. anul 2 |
4 | Duminică(24.Mar) | 0800 - 1200 | Istoria si didactica predării istoriei | curs | conf. dr. Sabol Harieta | | PIPP-Conv. anul 2 |
4 | Duminică(24.Mar) | 1200 - 1600 | Consiliere psihopedagogica | sem | dr. Andrei Angela | | PIPP-Conv. anul 2 |
5 | Sâmbătă(30.Mar) | 0800 - 1200 | Integrare și incluziune la vârstele mici | sem | lect. dr. Duca Diana Sînziana | | PIPP-Conv. anul 2 |
5 | Sâmbătă(30.Mar) | 1200 - 1600 | Pedagogia inv. primar si presc. | sem | conf. dr. Jeder Dana | | PIPP-Conv. anul 2 |
5 | Sâmbătă(30.Mar) | 1600 - 2000 | Istoria si didactica predării istoriei | sem | conf. dr. Sabol Harieta | | PIPP-Conv. anul 2 |
5 | Duminică(31.Mar) | 0800 - 1200 | Consiliere psihopedagogica | sem | dr. Andrei Angela | | PIPP-Conv. anul 2 |
6 | Sâmbătă(6.Apr) | 0800 - 1200 | Pedagogia inv. primar si presc. | curs | conf. dr. Jeder Dana | | PIPP-Conv. anul 2 |
6 | Sâmbătă(6.Apr) | 0800 - 1200 | Pedagogia inv. primar si presc. | curs | conf. dr. Jeder Dana | | PIPP-Conv. anul 2 |
6 | Sâmbătă(6.Apr) | 1200 - 1600 | Educație timpurie | curs | conf. dr. Colomeischi Aurora-Adina | | PIPP-Conv. anul 2 |
6 | Sâmbătă(6.Apr) | 1200 - 1600 | Educație timpurie | curs | conf. dr. Colomeischi Aurora-Adina | | PIPP-Conv. anul 2 |
6 | Sâmbătă(6.Apr) | 1600 - 2000 | Didactica educației fizice și psihomotorii (înv. preșcolar și primar) | curs | conf. dr. Grosu Bogdan | | PIPP-Conv. anul 2 |
6 | Sâmbătă(6.Apr) | 1600 - 2000 | Didactica educației fizice și psihomotorii (înv. preșcolar și primar) | curs | conf. dr. Grosu Bogdan | | PIPP-Conv. anul 2 |
6 | Duminică(7.Apr) | 0800 - 1000 | Consiliere psihopedagogica | sem | dr. Andrei Angela | | PIPP-Conv. anul 2 |
7 | Vineri(12.Apr) | 1600 - 2000 | Limba romana | curs | lect. dr. Năstuța Otilia | | PIPP-Conv. anul 1 |
7 | Sâmbătă(13.Apr) | 0800 - 1200 | Integrare și incluziune la vârstele mici | curs | conf. dr. Schipor Maria-Doina | | PIPP-Conv. anul 2 |
7 | Sâmbătă(13.Apr) | 0800 - 1200 | Integrare și incluziune la vârstele mici | curs | conf. dr. Schipor Maria-Doina | | PIPP-Conv. anul 2 |
7 | Sâmbătă(13.Apr) | 1200 - 1600 | Integrare și incluziune la vârstele mici | sem | lect. dr. Duca Diana Sînziana | | PIPP-Conv. anul 2 |
7 | Sâmbătă(13.Apr) | 1600 - 2000 | Istoria si didactica predării istoriei | sem | conf. dr. Sabol Harieta | | PIPP-Conv. anul 2 |
7 | Duminică(14.Apr) | 1200 - 1600 | Managementul programelor si proiectelor educaționale | sem | dr. Andrei Angela | | PIPP-Conv. anul 2 |
7 | Duminică(14.Apr) | 1600 - 1800 | Educatie plastica si didactica educatiei plastice | sem | lect. dr. Hrisca Oana-Ruxandra | | PIPP-Conv. anul 2 |
8 | Marţi(16.Apr) | 1600 - 1800 | Afaceri internaționale | sem | lect. dr. Bucaciuc Anamaria | ultimele 7 sapt, gr. 3 | MAE anul 1 |
8 | Sâmbătă(20.Apr) | 0800 - 1200 | Educație timpurie | curs | conf. dr. Colomeischi Aurora-Adina | | PIPP-Conv. anul 2 |
8 | Sâmbătă(20.Apr) | 0800 - 1200 | Educație timpurie | curs | conf. dr. Colomeischi Aurora-Adina | | PIPP-Conv. anul 2 |
8 | Sâmbătă(20.Apr) | 1200 - 1600 | Consiliere psihopedagogica | curs | dr. Andrei Angela | | PIPP-Conv. anul 2 |
8 | Sâmbătă(20.Apr) | 1200 - 1600 | Consiliere psihopedagogica | curs | dr. Andrei Angela | | PIPP-Conv. anul 2 |
8 | Sâmbătă(20.Apr) | 1200 - 1600 | Consiliere psihopedagogica | curs | dr. Andrei Angela | | PIPP-Conv. anul 2 |
8 | Sâmbătă(20.Apr) | 1600 - 2000 | Integrare și incluziune la vârstele mici | curs | conf. dr. Schipor Maria-Doina | | PIPP-Conv. anul 2 |
8 | Sâmbătă(20.Apr) | 1600 - 2000 | Integrare și incluziune la vârstele mici | curs | conf. dr. Schipor Maria-Doina | | PIPP-Conv. anul 2 |
8 | Duminică(21.Apr) | 0800 - 1200 | Managementul programelor si proiectelor educaționale | sem | dr. Andrei Angela | | PIPP-Conv. anul 2 |
9 | Vineri(26.Apr) | 1600 - 2000 | Limba romana | curs | lect. dr. Năstuța Otilia | | PIPP-Conv. anul 1 |
9 | Sâmbătă(27.Apr) | 0800 - 1200 | Pedagogia inv. primar si presc. | sem | conf. dr. Jeder Dana | | PIPP-Conv. anul 2 |
9 | Sâmbătă(27.Apr) | 1200 - 1600 | Educatie plastica si didactica educatiei plastice | sem | lect. dr. Hrisca Oana-Ruxandra | | PIPP-Conv. anul 2 |
9 | Duminică(28.Apr) | 0800 - 1200 | Managementul programelor si proiectelor educaționale | sem | dr. Andrei Angela | | PIPP-Conv. anul 2 |
10 | Sâmbătă(11.May) | 0800 - 1200 | Pedagogia inv. primar si presc. | curs | conf. dr. Jeder Dana | | PIPP-Conv. anul 2 |
10 | Sâmbătă(11.May) | 0800 - 1200 | Pedagogia inv. primar si presc. | curs | conf. dr. Jeder Dana | | PIPP-Conv. anul 2 |
10 | Sâmbătă(11.May) | 1200 - 1600 | Integrare și incluziune la vârstele mici | sem | lect. dr. Duca Diana Sînziana | | PIPP-Conv. anul 2 |
10 | Sâmbătă(11.May) | 1600 - 2000 | Educație timpurie | sem | as. dr. Ionescu-Corbu Alina | | PIPP-Conv. anul 2 |
10 | Duminică(12.May) | 0800 - 1200 | Educatie plastica si didactica educatiei plastice | curs | lect. dr. Hrisca Oana-Ruxandra | | PIPP-Conv. anul 2 |
10 | Duminică(12.May) | 0800 - 1200 | Educatie plastica si didactica educatiei plastice | curs | lect. dr. Hrisca Oana-Ruxandra | | PIPP-Conv. anul 2 |
10 | Duminică(12.May) | 1200 - 1600 | Integrare și incluziune la vârstele mici | sem | lect. dr. Duca Diana Sînziana | | PIPP-Conv. anul 2 |
10 | Duminică(12.May) | 1600 - 2000 | Educație timpurie | sem | as. dr. Ionescu-Corbu Alina | | PIPP-Conv. anul 2 |