ANUL 19_20, SEMESTRUL 1
FIM B310FIM B310    (corpul:B)     LOGIN (doar pentru cadrele didactice)

deschide pagina pentru imprimare
cum se imprima orarul

ORELuniMarţiMiercuriJoiVineriSâmbătă
0800-0900FPMPC,curs,COBZARU P.,
TCM an 3(FIMMM)
GAC (3),curs,CERLINCĂ D.,
MCT an 2(FIMMM)...
.AM,sem,MARCHITAN M.,
4911(FIMMM,IM an 1)
LgM,sem,Onufreiciuc R.,
4641(FIMMM,IEDM an 4)
primele 7 sapt
FDSA AP ID.
0900-1000..
1000-1100PDPR2,curs,SEVERIN T.,
TCM an 4(FIMMM)
PASA,curs,CERLINCĂ D.,
TCM an 3(FIMMM)
AGAD,sem,MARCHITAN M.,
4211(FIMMM,TCM an 1)
MS,curs,MARCHITAN M.,
MCT an 2(FIMMM)...
.
1100-1200.
1200-1300Tutoriat,,IRIMESCU L.,
4911a(FIMMM,IM an 1)...

ÎntÎ-S,,Pascariu L.,
grupa1(FDSA,Drept an 3)...
SAPT 2, 4, 6, 8
AGAD,sem,MARCHITAN M.,
4911(FIMMM,IM an 1)
OM (1),sem,MANOLACHE RUSU C.,
4231(FIMMM,TCM an 3)

OM (1),sem,MANOLACHE RUSU C.,
4232(FIMMM,TCM an 3)
AGAD,sem,MARCHITAN M.,
4111(FIMMM,MCT an 1)
CIF,curs,Paduret S.,
IPA an 3(FIA)
.
1300-1400.
1400-1500Psih,curs,Turturean M.,
C an 1(FIESC)...
Facultativ DPPD
.Mecan,sem,IRIMESCU L.,
4921(FIMMM,IM an 2)

-
ÎntÎ-S,,Ungureanu C.,
grupa1(FDSA,Drept an 1)...
ÎntÎ-S,,Pintilie D.,
grupa1a(FDSA,PL an 1)...
.
1500-1600..ÎntÎ-S,,Viorescu R.,
grupa1(FDSA,Drept an 2)...
PRIMELE 8 SAPT
.
1600-1700AM,sem,MARCHITAN M.,
4111(FIMMM,MCT an 1)
-
LM,curs,Diaconescu A.,
IEDM an 4(FIMMM)
MIE,curs,Domunco F.,
MIE an 2(FSE)
MRUIP,sem,Zarojanu A.,
grupa3(FDSA,Drept an 3)

DPI,sem,Grosu C.,
grupa3(FDSA,Drept an 3)
ContenciosAdm,sem,Viorescu R.,
grupa3(FDSA,AP an 2)

-
..
1700-1800..
1800-1900MS,sem,MARCHITAN M.,
4121(FIMMM,MCT an 2)
.ÎntÎ-S,,Nedelea O.,
grupa1(FDSA,AP an 1)...

-
DPI,sem,Grosu C.,
grupa2(FDSA,Drept an 3)

DPI,sem,Grosu C.,
grupa1(FDSA,Drept an 3)
...
1900-2000.....
2000-2100.......
2100-2200.......

Activităţi desfăşurate modular:

SaptamanaZiuaIntervalDisciplinaTipCadru didacticAlte informatiiOrar
2 Vineri(11.Oct)1600 - 1800Întâlnire îndrumător an-masteranziprof. dr. Scripcaru CalinSAPT 2, 4, 6, 8DE anul 2
3 Sâmbătă(19.Oct)1100 - 1300Întâlnire îndrumător an-studențiconf. dr. Bilouseac IrinaAP anul 3
4 Sâmbătă(26.Oct)0800 - 0900Întâlnire îndrumător an-studențilect. dr. Gales NarcisaSAPTAMANAL FARA SAPT 7AP anul 1
4 Duminică(27.Oct)0800 - 1200Limba francezăsemlect. dr. Vereş-Cătău DanielaAP anul 1
6 Duminică(10.Nov)0800 - 1200Limba francezăsemlect. dr. Vereş-Cătău DanielaAP anul 1
7 Sâmbătă(16.Nov)0900 - 1200Elemete de drept si procedura penalasemprof. dr. Păvăleanu VasileAP anul 3
10 Sâmbătă(7.Dec)0800 - 1600Bazele juridice ale administrației publicesemconf. dr. Pascariu LianaAP anul 1
10 Duminică(8.Dec)0800 - 1200Sociologiesemprof. dr. Sandu Ștefan-AntonioAP anul 2
10 Duminică(8.Dec)1200 - 1600Istoria administrației publicesemlect. dr. Nedelea OanaAP anul 1
seminar
laborator
curs
proiect