ANUL 19_20, SEMESTRUL 1
A113(A52)A113(A52)    (corpul:A)     LOGIN (doar pentru cadrele didactice)

deschide pagina pentru imprimare
cum se imprima orarul

ORELuniMarţiMiercuriJoiVineriSâmbătă
0800-0900IAC,curs,Maxim I.,
EFS an 3(FEFS)...
(primele 7 saptamani)
PMAMGV,curs,Grosu B.,
EFS an 3(FEFS)
MOAS,curs,Ghervan P.,
EFSAE an 1(FEFS)
.L. Engl,sem,Emandi M.,
1114(FEFS,KMS an 1)...
08:00 - 10:00
PO,curs,Clipa O.,
MIE an 2(FSE)
ÎNCEPÂND CU 16 NOIEMBRIE
.
0900-1000...
1000-1100MCS,sem,Vizitiu E.,
1131(FEFS,EFS an 3)

MCS,sem,Vizitiu E.,
1132(FEFS,EFS an 3)
Culturism,curs,Leuciuc F.,
EFS an 2(FEFS)
MHL,curs,Ghervan P.,
EFSAE an 1(FEFS)
F-A,curs,Leuciuc F.,
EFSAE an 1(FEFS)...
TMEFS,sem,Lazăr A.,
1114(FEFS,KMS an 1)
.
1100-1200.
1200-1300MCS,sem,Vizitiu E.,
1133(FEFS,KMS an 3)

MCS,sem,Vizitiu E.,
1134(FEFS,KMS an 3)
TMEFS,sem,Lazăr A.,
1112(FEFS,EFS an 1)
ACSA,curs,Pricop G.,
EFS an 3(FEFS)
Biomecanică,sem,Benedek F.,
1114(FEFS,KMS an 1)
TMEFS,sem,Lazăr A.,
1113(FEFS,KMS an 1)
PO,sem,Clipa O.,
grupa1(FSE,MIE an 2)
ÎNCEPÂND CU 16 NOIEMBRIE
.
1300-1400.
1400-1500AquaR,curs,Vizitiu E.,
BFKT an 2(FEFS)
primele 7 săpt.
TMEFS,sem,Lazăr A.,
1111(FEFS,EFS an 1)
Anatomie,lab,Holubiac I.,
1111a(FEFS,EFS an 1)

Anatomie,lab,Holubiac I.,
1112b(FEFS,EFS an 1)
Biomecanică,sem,Benedek F.,
1113(FEFS,KMS an 1)
MC științifice,curs,Lobiuc A.,
BFKT an 3(FEFS)...
primele 7 săpt.
PO,sem,Clipa O.,
grupa2(FSE,MIE an 2)
ÎNCEPÂND CU 16 NOIEMBRIE
.
1500-1600.
1600-1700RIM,curs,Filip F.,
BFKT an 3(FEFS)
Psihomotr.,curs,Grosu B.,
KRMC an 1(FEFS)
MAML,curs,Grosu B.,
EFSAE an 1(FEFS)

MAML,sem,Grosu B.,
M11(FEFS,EFSAE an 1)
-
ILR,sem,Fărmuș I.,
grupaRS(FLSC,RS an 3)...
MC științifice,sem,Lobiuc A.,
1431(FEFS,ND an 3)
..
1700-1800..
1800-1900NOS,curs,Cobuz C.,
ND an 2(FEFS)
EBMN,curs,Cobuz C.,
ND an 3(FEFS)
HM,curs,Balan L.,
AMG an 1(FEFS)
.MTRN-M,curs,Costea A.,
KMS an 3(FEFS)

-
..
1900-2000...
2000-2100.......
2100-2200.......

Activităţi desfăşurate modular:

SaptamanaZiuaIntervalDisciplinaTipCadru didacticAlte informatiiOrar
1 Sâmbătă(5.Oct)0800 - 1200Fundamentele pedagogieisemconf. dr. Jeder DanaPIPP anul 1
1 Sâmbătă(5.Oct)1200 - 1600Literatură românăsemlect. dr. Ignătescu OtiliaPIPP anul 1
2 Sâmbătă(12.Oct)1000 - 1400Literatură românăsemlect. dr. Ignătescu OtiliaPIPP anul 1
3 Sâmbătă(19.Oct)1200 - 2000Fundamentele pedagogieisemconf. dr. Jeder DanaPIPP anul 1
4 Sâmbătă(26.Oct)0800 - 1600Limba englezasemlect. dr. Moroșan Nicoleta-LoredanaPIPP anul 1
5 Sâmbătă(2.Nov)0800 - 1200Literatură românăsemlect. dr. Ignătescu OtiliaPIPP anul 1
5 Sâmbătă(2.Nov)1200 - 1800Psihologia educatieisemas. Irimciuc MariaPIPP anul 1
7 Sâmbătă(16.Nov)1600 - 2000Managementul clasei/grupeisemas. dr. Marici MariusPIPP anul 3
8 Sâmbătă(23.Nov)1600 - 1800Fundamentele psihopedagogiei specialesemas. dr. Duca Diana SînzianaPIPP-Conv. anul 2
10 Sâmbătă(7.Dec)1600 - 2000Metodologia cercetării în ştiinţele educaţieisemas. dr. Marici MariusPIPP anul 3
seminar
laborator
curs
proiect