ANUL 19_20, SEMESTRUL 1
E118E118    (corpul:E)     LOGIN (doar pentru cadrele didactice)

deschide pagina pentru imprimare
cum se imprima orarul

ORELuniMarţiMiercuriJoiVineriSâmbătă
0800-0900MkP,curs,Nedelea A.,
AMA an 3(FSEAP)
Fisc,sem,Tulvinschi M.,
grupa1(FSEAP,CIG an 3)

Fisc,sem,Tulvinschi M.,
grupa2(FSEAP,CIG an 3)
Met el lic,sem,Susu S.,
grupa1(FSEAP,AF an 3)

Met el lic,sem,Susu S.,
grupa2(FSEAP,AF an 3)
IAfEur,curs,Hurjui M.,
AMA an 3(FSEAP)
MngPr,curs,Roman C.,
AMA an 2(FSEAP)
Masterat/ID.
0900-1000.
1000-1100Prot rel publ,curs,Nedelea A.,
AMA an 3(FSEAP)
Lb eng,sem,Nesteriuc O.,
grupa2(FSEAP,ECTS an 2)

Fisc,sem,Tulvinschi M.,
grupa3(FSEAP,CIG an 3)
Pol publ,curs,Cioban G.,
AMA an 3(FSEAP)
FIN,sem,Morosan G.,
grupa2(FSEAP,MNG an 1)
Ist Ec,sem,Hurjui M.,
grupa1(FSEAP,AI an 1)
.
1100-1200.
1200-1300Ec internat,sem,Scutaru L.,
grupa1(FSEAP,AI an 2)
AEcFin,sem,Birsan M.,
grupa1(FSEAP,MNG an 3)
Mng asig,sem,Cioban G.,
grupa1(FSEAP,AF an 3)

Mng asig,sem,Cioban G.,
grupa2(FSEAP,AF an 3)
OIC,sem,Apetri A.,
grupa1(FSEAP,FB an 2)

OIC,sem,Apetri A.,
grupa2(FSEAP,FB an 2)
Com rel publ af,sem,State M.,
grupa2(FSEAP,AF an 2)
ID.
1300-1400.
1400-1500AEcFin,sem,Susu S.,
grupa2(FSEAP,ECTS an 3)
Tweb,curs,Tiliuţe D.,
IEc an 3(FSEAP)
Fin firm,sem,Morosan G.,
grupa2(FSEAP,FB an 2)
JAVA,curs,Balan I.,
IEc an 3(FSEAP)
Masterat.
1500-1600.
1600-1700Ec 1,sem,Boghean C.,
grupa1(FSEAP,AI an 1)
Tutoriat,,Baesu C.,
grupa1a(FSEAP,MNG an 1)...

-
Ec 1,sem,Boghean C.,
grupa3(FSEAP,AF an 1)
Masterat..
1700-1800Cont Publ,sem,Socoliuc M.,
grupa1(FSEAP,CIG an 2)
..
1800-1900Ec 1,sem,Boghean C.,
grupa2(FSEAP,AI an 1)
.Lb fr,sem,Vereş-Cătău D.,
grupa1(FSEAP,AI an 2)
pentru cei care nu fac Lb. Eng

-
..
1900-2000...
2000-2100.......
2100-2200.......

Activităţi desfăşurate modular:

SaptamanaZiuaIntervalDisciplinaTipCadru didacticAlte informatiiOrar
1 Joi(3.Oct)1600 - 2000Strategii de dezvoltare a sectorului ter?iarcurslect. dr. Stanciu Pavelsaptamanile 1,2,3MFCTS anul 2
1 Vineri(4.Oct)1400 - 1600Fiscsemconf. dr. Tulvinschi Mihaelagrupa 2, primele 7 saptamaniCAFEC anul 1
1 Vineri(4.Oct)1600 - 1800Fiscsemconf. dr. Tulvinschi Mihaelagrupa 3, primele 7 saptamaniCAFEC anul 1
1 Vineri(4.Oct)1800 - 2000Fiscsemconf. dr. Tulvinschi Mihaelagrupa 1, primele 7 saptamaniCAFEC anul 1
2 Sâmbătă(12.Oct)1000 - 1400Politici publicesemlect. dr. Cioban GabrielaAMS anul 3
2 Duminică(13.Oct)0800 - 1200Gestiunea şi protecţia mediuluisemconf. dr. Holban NinaECTS anul 3
2 Duminică(13.Oct)1200 - 1600Analiză economico-financiarăsemconf. dr. Susu StefanitaECTS anul 3
3 Sâmbătă(19.Oct)0800 - 1200Economia serviciilorsemprof. dr. Hapenciuc ValentinECTS anul 3
3 Sâmbătă(19.Oct)1200 - 1600Ecoturism şi turism ruralsemlect. dr. Stanciu PavelECTS anul 3
4 Joi(24.Oct)1600 - 1800Strategii de dezvoltare a sectorului ter?iarcurslect. dr. Stanciu PavelMFCTS anul 2
8 Joi(21.Nov)1600 - 2000Regimul juridic al afacerilorsemlect. dr. Leuciuc Gabrielagrupa 3CAFEC anul 1
9 Joi(28.Nov)1600 - 2000Managementul riscului si audit interncursconf. dr. Boghean FlorinMAAFAD anul 2
9 Vineri(29.Nov)1400 - 2000Managementul riscului si audit interncursconf. dr. Boghean FlorinMAAFAD anul 2
10 Joi(5.Dec)1600 - 2000Managementul riscului si audit interncursconf. dr. Boghean FlorinMAAFAD anul 2
10 Vineri(6.Dec)1400 - 2000Managementul riscului si audit interncursconf. dr. Boghean FlorinMAAFAD anul 2
10 Sâmbătă(7.Dec)0800 - 1200Managementul riscului si audit interncursconf. dr. Boghean FlorinMAAFAD anul 2
10 Duminică(8.Dec)0800 - 1200Managementul riscului si audit interncursconf. dr. Boghean FlorinMAAFAD anul 2
13 Vineri(10.Jan)1400 - 2000Contabilitate creativasemlect. dr. Vlad Marianagrupa 1MAAFAD anul 1
14 Vineri(17.Jan)1400 - 1800Contabilitate creativasemlect. dr. Vlad Marianagrupa 1MAAFAD anul 1
seminar
laborator
curs
proiect