ANUL 19_20, SEMESTRUL 1
ED015ED015    (corpul:E)     LOGIN (doar pentru cadrele didactice)

deschide pagina pentru imprimare
cum se imprima orarul

ORELuniMarţiMiercuriJoiVineriSâmbătă
0800-0900IFM,sem,Neamtu D.,
grupa2(FSEAP,FB an 3)
IER,sem,Danileţ A.,
grupa1(FSEAP,AI an 3)

IER,sem,Danileţ A.,
grupa2(FSEAP,AI an 3)
Log,sem,Esi M.,
grupa1(FSEAP,AMA an 2)
Lb eng,sem,Nesteriuc O.,
grupa1(FSEAP,CIG an 1)
Lb eng,sem,Crăciunescu A.,
grupa2(FSEAP,AI an 3)
Masterat.
0900-1000.
1000-1100MNG AI,sem,Bejinaru R.,
grupa1(FSEAP,AI an 3)

MNG AI,sem,Bejinaru R.,
grupa2(FSEAP,AI an 3)
SAdmC,curs,Leuciuc G.,
AMA an 3(FSEAP)
Geopol,sem,Leuciuc G.,
grupa2(FSEAP,EGCE an 2)

Geopol,sem,Leuciuc G.,
grupa1(FSEAP,EGCE an 2)
Lb eng,sem,Nesteriuc O.,
grupa4(FSEAP,CIG an 1)
Ec 1,sem,Scutariu A.,
grupa1(FSEAP,IEc an 1)

Ec 1,sem,Scutariu A.,
grupa2(FSEAP,IEc an 1)
.
1100-1200.
1200-1300Statistică,sem,Neamtu D.,
grupa2(FSEAP,AF an 1)
DrAf,sem,Leuciuc G.,
grupa1(FSEAP,FB an 1)

DrAf,sem,Leuciuc G.,
grupa2(FSEAP,FB an 1)
DrAf,sem,Leuciuc G.,
grupa1(FSEAP,ECTS an 1)

DrAf,sem,Leuciuc G.,
grupa2(FSEAP,ECTS an 1)
Lb eng,sem,Nesteriuc O.,
grupa2(FSEAP,FB an 2)

Lb eng,sem,Nesteriuc O.,
grupa1(FSEAP,FB an 2)
Lb eng,sem,Crăciunescu A.,
grupa3(FSEAP,AF an 1)
.
1300-1400.
1400-1500Statistică,sem,Neamtu D.,
grupa1(FSEAP,AF an 1)
Ec eur,sem,Leuciuc G.,
grupa1(FSEAP,EGCE an 2)

Ec eur,sem,Leuciuc G.,
grupa2(FSEAP,EGCE an 2)
.Lb eng,sem,Crăciunescu A.,
grupa1(FSEAP,AF an 1)
Masterat..
1500-1600...
1600-1700Mng med,sem,Ivan P.,
grupa1(FSEAP,AF an 3)

Mng med,sem,Ivan P.,
grupa2(FSEAP,AF an 3)
MasteratLb eng,sem,Nesteriuc O.,
grupa1(FSEAP,EGCE an 2)
Lb eng,sem,Crăciunescu A.,
grupa2(FSEAP,AF an 1)
..
1700-1800..
1800-1900.Cont Publ,sem,Socoliuc M.,
grupa2(FSEAP,CIG an 2)

Cont Publ,sem,Socoliuc M.,
grupa3(FSEAP,CIG an 2)
Lb eng,sem,Crăciunescu A.,
grupa1(FSEAP,AI an 1)

Lb eng,sem,Crăciunescu A.,
grupa2(FSEAP,AI an 1)
..
1900-2000...
2000-2100.......
2100-2200.......

Activităţi desfăşurate modular:

SaptamanaZiuaIntervalDisciplinaTipCadru didacticAlte informatiiOrar
1 Vineri(4.Oct)1400 - 1600Contabilitate aprofundatasemlect. dr. Grigoras-Ichim Claudiagrupa 1, primele 7 saptamaniCAFEC anul 1
1 Vineri(4.Oct)1600 - 1800Contabilitate aprofundatasemlect. dr. Grigoras-Ichim Claudiagrupa 2, primele 7 saptamaniCAFEC anul 1
1 Vineri(4.Oct)1800 - 2000Contabilitate aprofundatasemlect. dr. Grigoras-Ichim Claudiagrupa 3, primele 7 saptamaniCAFEC anul 1
8 Marţi(19.Nov)1600 - 2000Antreprenoriat şi dezvoltare sustenabilăsemconf. dr. Popescu Mihaigrupa 1, sapt. 8,9,10MAAF anul 1
11 Marţi(10.Dec)1600 - 1800Antreprenoriat şi dezvoltare sustenabilăsemconf. dr. Popescu Mihaigrupa 2MAAF anul 1
11 Marţi(10.Dec)1800 - 2000Antreprenoriat şi dezvoltare sustenabilăsemconf. dr. Popescu Mihaigrupa 1MAAF anul 1
11 Sâmbătă(14.Dec)0800 - 1400Antreprenoriat ?i tehnici decizionale semconf. dr. Popescu MihaiEAI anul 2
11 Duminică(15.Dec)0800 - 1400Antreprenoriat ?i tehnici decizionale semconf. dr. Popescu MihaiEAI anul 2
12 Marţi(17.Dec)1600 - 2000Antreprenoriat şi dezvoltare sustenabilăsemconf. dr. Popescu Mihaigrupa 2, sapt. 12,13,14MAAF anul 1
seminar
laborator
curs
proiect