ANUL 19_20, SEMESTRUL 1
ED028ED028    (corpul:E)     LOGIN (doar pentru cadrele didactice)

deschide pagina pentru imprimare
cum se imprima orarul

ORELuniMarţiMiercuriJoiVineriSâmbătă
0800-0900Dr. Med.,sem,Ungureanu C.,
grupa3(FDSA,Drept an 2)
Dr. Med.,sem,Ungureanu C.,
grupa1(FDSA,PL an 3)
BJAP,sem,Onufreiciuc R.,
grupa1(FDSA,AP an 1)
IAP,sem,Nedelea O.,
grupa3(FDSA,AP an 1)

IAP,sem,Nedelea O.,
grupa4(FDSA,AP an 1)
Dr si Ad Af,sem,Dumitru M.,
grupa3(FDSA,AP an 3)

Dr si Ad Af,sem,Dumitru M.,
grupa1(FDSA,PL an 3)
..
0900-1000..
1000-1100Dr. Med.,sem,Ungureanu C.,
grupa1(FDSA,Drept an 2)
Dr.civ. C,sem,Ungureanu C.,
grupa1(FDSA,Drept an 3)

Dr.civ. C,sem,Ungureanu C.,
grupa2(FDSA,Drept an 3)
Dr MSS,sem,Balaneasa C.,
grupa1(FDSA,PL an 3)
IAP,sem,Nedelea O.,
grupa2(FDSA,AP an 1)

IAP,sem,Nedelea O.,
grupa1(FDSA,AP an 1)
GSU,pr,Burlui I.,
grupa2(FDSA,PL an 2)

GSU,sem,Burlui I.,
grupa1(FDSA,PL an 2)
..
1100-1200..
1200-1300Dr. Med.,sem,Ungureanu C.,
grupa2(FDSA,Drept an 2)
Dr.civ. C,sem,Ungureanu C.,
grupa3(FDSA,Drept an 3)

Ob. Ctr și Succ,sem,Ungureanu C.,
grupa2(FDSA,AP an 2)
Sjc,sem,Florea N.,
grupa3(FDSA,AP an 2)

DIPub,sem,Florea N.,
grupa3(FDSA,AP an 3)
EPTAP,sem,Terec-Vlad L.,
grupa2(FDSA,AP an 3)

EPTAP,sem,Terec-Vlad L.,
grupa1(FDSA,AP an 3)
GSU,pr,Burlui I.,
grupa1(FDSA,PL an 2)

-
..
1300-1400..
1400-1500Pcspl,curs,Sandu Ș.,
PL an 3(FDSA)

Pcspl,sem,Sandu Ș.,
grupa1(FDSA,PL an 3)
Dr.Cont.P.gen.,sem,Nemtoi G.,
grupa3(FDSA,Drept an 1)
MngSP,sem,Florea N.,
grupa1(FDSA,PL an 1)
.TGD,sem,Florea N.,
grupa3(FDSA,Drept an 1)
..
1500-1600...
1600-1700Dr. Pen.P.Gen I,sem,Stănescu L.,
grupa3(FDSA,Drept an 2)
MRUAP,sem,Morariu A.,
grupa1(FDSA,PL an 3)
Dr.Cont.P.gen.,sem,Nemtoi G.,
grupa1(FDSA,Drept an 1)
.Dr.C,sem,Dumitru M.,
grupa1(FDSA,Drept an 4)
..
1700-1800...
1800-1900.DrCiv.DrR,sem,Cretu G.,
grupa2(FDSA,Drept an 2)
DrCiv.DrR,sem,Cretu G.,
grupa3(FDSA,Drept an 2)
Dr si Ad Af,sem,Dumitru M.,
grupa1(FDSA,AP an 3)

Dr si Ad Af,sem,Dumitru M.,
grupa2(FDSA,AP an 3)
Dr.C,sem,Dumitru M.,
grupa2(FDSA,Drept an 4)
..
1900-2000...
2000-2100.......
2100-2200.......

Activităţi desfăşurate modular:

SaptamanaZiuaIntervalDisciplinaTipCadru didacticAlte informatiiOrar
1 Sâmbătă(5.Oct)1000 - 1200Drept administrativ europeansemconf. dr. Pascariu LianaPRIMELE 7 SAPTDE anul 1
1 Sâmbătă(5.Oct)1200 - 1400Drept administrativ europeansemconf. dr. Pascariu LianaULTIMELE 7 SAPT DE anul 1
8 Joi(21.Nov)1400 - 1600Management strategic in sectorul publicsemconf. dr. Morariu AlunicaULTIMELE 7 SAPTMAE anul 1
8 Joi(21.Nov)1600 - 1800Management strategic in sectorul publicsemconf. dr. Morariu AlunicaULTIMELE 7 SAPTMAE anul 1
8 Sâmbătă(23.Nov)0800 - 1000Construcția comunitară europeanăcursconf. dr. Pascariu LianaULTIMELE 7 SAPTMAE anul 1
8 Sâmbătă(23.Nov)1000 - 1200Construcția comunitară europeanăsemconf. dr. Pascariu LianaULTIMELE 7 SAPTMAE anul 1
8 Sâmbătă(23.Nov)1200 - 1400Construcția comunitară europeanăsemconf. dr. Pascariu LianaULTIMELE 7 SAPTMAE anul 1
8 Duminică(24.Nov)0800 - 1200Limba francezăsemlect. dr. Vereş-Cătău DanielaAP anul 2
11 Duminică(15.Dec)1200 - 1600Limba francezăsemlect. dr. Vereş-Cătău DanielaAP anul 2
seminar
laborator
curs
proiect