ANUL 19_20, SEMESTRUL 1
Obs. 2 - Sală micăObs. 2 - Sală mică    (corpul:Obs.)     LOGIN (doar pentru cadrele didactice)

deschide pagina pentru imprimare
cum se imprima orarul

ORELuniMarţiMiercuriJoiVineriSâmbătă
0800-0900LE,sem,Moroșan N.,
grupa3(FSE,PIPP an 1)
..LE,sem,Moroșan N.,
grupa2(FSE,PIPP an 1)
...
0900-1000.....
1000-1100Ped II,sem,Gheorghiu C.,
grupa1(FSEAP,ECTS an 2)...
facultativ
-
PPATA,sem,Turturean M.,
3911(FIESC,SMCPE an 1)...
facultativ DSPP
PE,sem,Irimciuc M.,
grupa2(FSE,Psih an 1)
Ped II,sem,Gheorghiu C.,
grupa1(FSEAP,IEc an 2)...
facultativ
...
1100-1200...
1200-1300Pedagogie,,Bujorean E.,
4221a(FIMMM,TCM an 2)...
seminar DPPD facultativ
ECP,sem,Rusu P.,
grupa1(FSE,CSEE an 1)

ECP,sem,Rusu P.,
grupa2(FSE,CSEE an 1)
.-
MCG,sem,Marici M.,
grupa1(FSE,PIPP an 3)
-
EPCA,sem,Rusu P.,
grupa1(FSE,CSEE an 1)
..
1300-1400...
1400-1500TME,sem,Clipa O.,
grupa3(FSE,PIPP an 2)
-
LEC,sem,Hăisan D.,
grupaER1(FLSC,ER an 2)
ILE,sem,Diaconescu A.,
grupaFE(FLSC,FE an 1)...

-
MCG,sem,Marici M.,
grupa3(FSE,PIPP an 3)

MCG,sem,Marici M.,
grupa2(FSE,PIPP an 3)
EPCA,curs,Rusu P.,
CSEE an 1(FSE)

EPCA,sem,Rusu P.,
grupa2(FSE,CSEE an 1)
..
1500-1600..
1600-1700LITR,sem,Ignătescu O.,
grupa1(FSE,PIPP an 1)
P 2,sem,Bujorean E.,
grupa1(FIG,Ist. an 2)
EDE,sem,Colomeischi A.,
grupa1(FSE,CSEE an 2)

EDE,sem,Colomeischi A.,
grupa2(FSE,CSEE an 2)
MCSE,sem,Marici M.,
grupa2(FSE,PIPP an 3)

MCSE,sem,Marici M.,
grupa1(FSE,PIPP an 3)
...
1700-1800...
1800-1900.PATA,curs,Turturean M.,
EFSAE an 1(FEFS)...
PPED,sem,Colomeischi A.,
grupa1(FSE,CSEE an 2)

PPED,sem,Colomeischi A.,
grupa2(FSE,CSEE an 2)
SACAD,sem,Ignătescu O.,
grupa2(FSE,MIE an 1)

DDLC,sem,Ignătescu O.,
grupa3(FSE,PIPP an 2)
...
1900-2000....
2000-2100.......
2100-2200.......

Activităţi desfăşurate modular:

SaptamanaZiuaIntervalDisciplinaTipCadru didacticAlte informatiiOrar
2 Sâmbătă(12.Oct)1200 - 1600Fundamentele psihopedagogiei specialesemas. dr. Duca Diana SînzianaPIPP anul 3
3 Sâmbătă(19.Oct)1200 - 1800Politici educaţionale şi socialesemconf. dr. Clipa OtiliaPIPP anul 3
4 Vineri(25.Oct)0800 - 1400Fundamentele psihologieisemas. dr. Marici MariusPIPP anul 1
4 Vineri(25.Oct)1600 - 2000Didactica domeniului Limbă şi Comunicare (învăţământ preşcolar)semlect. Diaconescu FloricaPIPP-Conv. anul 1
4 Sâmbătă(26.Oct)0800 - 1200Fundamentele psihopedagogiei specialesemas. dr. Duca Diana SînzianaPIPP anul 3
4 Sâmbătă(26.Oct)1200 - 1600Metodologia cercetării în ştiinţele educaţieisemas. dr. Marici MariusPIPP anul 3
5 Vineri(1.Nov)0800 - 1400Matematicasemlect. dr. Colomeischi TudorPIPP anul 1
5 Sâmbătă(2.Nov)0800 - 1200Fundamentele psihopedagogiei specialesemas. dr. Duca Diana SînzianaPIPP anul 3
5 Sâmbătă(2.Nov)1200 - 1600Didactica educatiei tehnologicesemlect. dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP anul 3
7 Sâmbătă(16.Nov)1200 - 1600Metodologia cercetării în ştiinţele educaţieisemas. dr. Marici MariusPIPP anul 3
9 Vineri(29.Nov)1600 - 2000Metodologia cercetării pedagogicesemas. dr. Marici MariusPIPP-Conv. anul 2
10 Vineri(6.Dec)1600 - 2000Metodologia cercetării pedagogicesemas. dr. Marici MariusPIPP-Conv. anul 2
10 Sâmbătă(7.Dec)0800 - 1400Educație plastică asistată de calculatorsemlect. dr. Hrisca Oana-RuxandraPIPP anul 3
10 Sâmbătă(7.Dec)1400 - 1600Metodologia cercetării în ştiinţele educaţieisemas. dr. Marici MariusPIPP anul 3
11 Sâmbătă(14.Dec)0800 - 1400Geografie și didactica predării geografieisemlect. dr. Stan IoanPIPP-Conv. anul 2
11 Sâmbătă(14.Dec)1400 - 1600Metodologia cercetării pedagogicesemas. dr. Marici MariusPIPP-Conv. anul 2
12 Vineri(20.Dec)1600 - 2000Metodologia cercetării pedagogicesemas. dr. Marici MariusPIPP-Conv. anul 2
12 Sâmbătă(21.Dec)1200 - 1600Metodologia cercetării pedagogicesemas. dr. Marici MariusPIPP-Conv. anul 2
seminar
laborator
curs
proiect